ניכיון שיקים
 
 
אנו מציעים שירות ניכיון שיקים מהיר, נוח ובתנאים ההוגנים ביותר                                               חברתנו בעלת ותק וניסיון רב בתחום ניכיון צ'קים מסחריים, תחום הנותן פתרונות תזרימיים מעולים לעסקים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניכיון צ'קים מסחריים

 
 
חברת שלניר ייעוץ ושיווק עסקי בע"מ מספקת שירותי ניכיון צ'קים באישור משרד האוצר והרשות לאיסור הלבנת הון. החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות מכל ענפי המשק בישראל.

האפשרות לניכיון צ'קים מסחריים מאפשר לעסקים ולארגונים להפיק תזרימי מזומנים להם הם זקוקים על ידי פירעון מוקדם של שיקים דחויים שנתקבלו מידי חברות בע"מ ומידי עוסקים מורשים, כתשלום על רכישת סחורות ו/או שירותים. החברה המספקת שירותי ניכיון צ'קים מסחריים ממירה את ההמחאות לכסף מזומן, בתמורה לניכוי עמלה מוסכמת מראש.

באמצעות תזרים המזומנים החדש יכול הלקוח לרכוש סחורות ושירותים שונים במזומן וליהנות מהנחה משמעותית על רכישות – מטבע הדברים, כדי ליהנות באמת מהטבה זו, על ההנחה להיות גבוהה יותר באופן משמעותי מן העמלה המשולמת על ניכיון השיקים. אם לא די בכך, הרי שהאפשרות לקבל תשלום מיידי בשוק של שיקים דחויים ותשלום של שוטף פלוס שישים, או אפילו שוטף פלוס תשעים מאפשר לעסקים למנף את עצמם על בסיס הכנסות קיימות, וזאת מבלי שיהיה עליהם להגדיל את מסגרת האשראי הבנקאית ו/או לספק ביטחונות נוספים.
 

ניכיון שיקים מסחריים

 
מיותר לציין כי שירותי ניכיון שיקים מסחריים אינו נעשה ממניעים פילנתרופיים ולא כל שיק מתקבל. ישנם מספר תנאי סף המגדירים לאילו שיקים ניתן לבצע ניכיון.
 

תנאי סף לקבלת שיקים לניכיון

 
  • על מושך השיק או השיקים להיות בעל חוסן כלכלי

  • חברת הניכיון יכולה להיות "אוחזת כשורה". הוראות פקודת השטרות קובעות כי, מושך השיק עובד מול חברת הניכיון. לפיכך, אין למושך זכות משפטית להתנות את פירעון השיק בדבר, שכן השיק נמצא ברשות חברת הניכיון.

  • על המסבים ובעלי ההמחאות ערבות אישית עליהן.

  • על הלקוחות המבקשים למשוך את השיק להתאים מבחינת ענפי עיסוקם למוטב ולעסקה.

  • בנוסף וחשוב מאוד, הוא שניכיון שיקים מסחריים מצריך כי השיקים לא יהיו מוגבלים בסחירותם.

 

זקוקים לניכיון שיקים מסחריים כאן ועכשיו?

 
נציגי חברת שלניר מזמינים אתכם ליהנות משירות ניכיון צ'קים מסחריים מהמדרגה הראשונה. צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ועתירי ידע, אשר ישמחו לענות על כל שאלותיכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי, וללוות אתכם לכל אורך הדרך, בניכיון שיקים מסחריים באופן חד פעמי או לאורך זמן.

 
 
 
ניכיון שיקים מסחריים
 
 
 

ניכיון צ'קים מסחריים - עוד מידע בנושא

 
ניכיון שיקים מסחריים
בעמוד זה אנו שלניר ייעוץ ושיווק עסקי בע"מ נספק לכם מידע על ניכיון צ'קים מסחריים, על היתרונות המיוחדים של שירות זה.

 

מתי מתאפשר לבצע ניכיון שיקים מסחריים

 
ניכיון צ'קים מסחריים מתאפשר במקרה של קבלת צ'ק דחוי שהינו סחיר. הכוונה לצ'ק שמגיע ממקור מסחרי, צ'ק שניתן לסחר ולא צ'ק פרטי שאינו סחיר כלל. השירות עצמו מאפשר קבלה של מסגרת אשראי או מזומן ביד בתמורה להפקדה של צ'ק מסחרי סחיר בתוקף דחוי. יתרונות השירות הם רבים עבור גופים מסחריים, והשירות מתאפשר בזכות גופים פיננסיים כאלה ואחרים.

 

יתרונות מיוחדים

 
  • עסק המשלם במזומן לספקים שלו נהנה מתעריפים מיוחדים העדיפים על התעריפים שאותם משלם עסק המשלם בצ'קים דחויים.

  • על ידי שירות ניכיון צ'קים מסחריים ניתן ליהנות ממחירים מועדפים אל מול הספקים.

  • אם מתוכננת התרחבות בעסק שלכם, שירות ניכיון צ'קים דחויים יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם, מכיוון ששירות זה מאפשר לכם ליהנות מתנאי אשראי מועדפים המאפשרים גדילה וצמיחה מידיים.

  • מדובר למעשה באשראי מיידי ללא תוספת של ערבונות וביטחונות, וללא צורך בהגדלת מסגרת האשראי הבנקאית שאותה אתם מקבלים מהבנק.
 

מה יוצא מזה לחברה שמבצעת את ניכיון צ'קים מסחריים?

 
ברובם המוחלט של המקרים שבהם מתבצעים שירותי ניכיון צ'קים מסחריים דחויים, אלה הם שירותים פיננסיים הניתנים בתמורה לעמלה. הגוף שפודה עבורכם את הצ'קים למעשה מקבל הבטחה עתידית לכסף, בעוד שבתמורה לה אתם מקבלים כסף מזומן, כאן ועכשיו.

חברתנו שמבצעת את השירות הינה חברה בעלת יכולת פיננסית לספוג אתה הפרשים בין מועדי התשלום לבין מועדי מסירת הכסף המזומן, וכתוצאה מיכולת כלכלית זו אנו גובים את העמלה הנדרשת במעמד החתימה של השירות עצמו. ברוב המקרים חברות פיננסיות המספקות שירות זה עוסקות בסכומי פדיון גבוהים על מנת להקטין את הסיכון שלה ולהגביר את רמת הרווח מכל עסקה הנחתמת בפועל.

אצלנו בשלניר אנו גובים את סכום הפדיון הנמוך ביותר וניתן לבצע את השירות באופן חד פעמי או באופן סדיר, לעסקאות המתבצעות כסדרן באמצעות תשלומים בצ'קים מסחריים דחויים.

 
לפרטים נוספים אודות השירות ניכיון שיקים מסחריים התקשרו 03-5176111
או פנו אלינו דרך צור קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלניר יעוץ ושיווק עסקי בע"מ
יהודה הלוי 48 תל אביב,  6578202. טל': 5176111 – 03,   
פקס: 5172411 – 03, להב: 4286270 – 054, ניר: 4286271 – 054